Chci pomoci

Konto Naše dítě - cesta, jak pomáhat konkrétním dětem

Každý den pomáháme dětem v jejich těžké životní situaci. Chceme jim dopřát i přes jejich handicap či těžký životní osud, aby mohly naplno prožívat dětství, zapojovat se do každodenního života a rozvíjet svou osobnost.

 

Zapojit se může každý: i malá pomoc je mocná

 

Chcete-li se přidat, můžete zadat ve vaší bance trvalý příkaz na Konto Naše dítě 123131123/0600. Konkrétní výše částky je zcela na vás. I 20 či 50 korun je velkou pomocí. Čím více nás bude, tím více toho můžeme pro děti udělat.  

 

Nic neskrýváme. Účet je zcela transparentní. Kdykoli se tak můžete podívat, komu a jak váš dar pomáhá. Celá částka jde vždy zcela na konkrétní pomoc konkrétním dětem.    

 

 

Zajímá vás, zda vaše platba na Konto Naše dítě pravidelně přichází a komu pomáhá?

 

Jelikož účet Konta Naše dítě je transparentní, každý si může snadno zkontrolovat, že jeho peněžní příspěvek byl připsán a zároveň se dozví, co Nadace Naše dítě z účtu hradí a kde výtěžek pomáhá konkrétním dětem. Podívat a přesvědčit se můžete zde: 123131123/0600


100% dárcovského finančního příspěvku prostřednictvím Konta Naše dítě půjde na přímou pomoc dětem, tzn. z každé 1,- Kč od dárce jde 1,- Kč dětem.

 

Komu a jak pomáháme

 

 

 

 

ENCZ