Dárcovská SMS


Prosíme, přispějte zasláním DMS

Podpořit dobrou věc už nemůže být snadnější!

Stačí odeslat dárcovskou SMS ve tvaru:

DMS NASEDITE
na číslo 87777

DMS Roční podpora

Nyní můžete nově přispívat pravidelně každý měsíc po dobu jednoho roku.

Stačí odeslat dárcovskou SMS ve tvaru:

DMS(mezera)ROK(mezera)NASEDITE
na číslo 87777

 

a každý měsíc Vám bude automaticky odečtena částka 30 Kč. Více informací najdete na www.darcovskasms.cz.

 


Nadace Naše dítě chrání děti a pomáhá především těm, pro které není dětství nejradostnějším obdobím. Dlouhodobě pomáhá dětem týraným a zneužívaným, mentálně a fyzicky handicapovaným, dětem opuštěným a dětem z problémových rodin.

 

Všechny děti touží po lásce, porozumění a bezpečném zázemí, kterého se jim často nedostává. Nadace Naše dítě se spolu s Vámi snaží pomáhat ohroženým dětem na jejich nelehké cestě již od roku 1993.  

 

Nadace Naše dítě se v rámci svých projektů snaží o snížení počtu týraných a zneužívaných dětí v České republice a o zvýšení povědomí veřejnosti o tomto problému. Cílem projektů je také prolomení lhostejnosti a větší zájem veřejnosti na této problematice.  

 

V listopadu 2005 zahájila nadace v rámci projektu STOP násilí na dětech! provoz Linky právní pomoci, kde na čísle 777 800 002 mohou rodiče a dospívající mládež získat každou středu od 14:00 do 18:00 hodin bezplatně právní radu renomovaných advokátů v oblasti vztahů mezi rodiči a dětmi, pěstounské péče, osvojení dítěte, dítěte v ústavní výchově, či ohledně trestného činu spáchaného na dítěti.  

 

Nadace Naše dítě finančně podporuje projekty jejichž činnost je zaměřena právě na preventivní a následnou péči pro děti zneužívané, týrané, mentálně i fyzicky handicapované, děti opuštěné a děti z ohrožených rodin.  

 

Finanční prostředky získané pomocí DMS budou použity na přímou podporu fyzických a právnických osob, které se zabývají případy fyzického či psychického týrání, zneužívání a zanedbávání dětí, mentálně a fyzicky handicapovaných dětí a na provoz Linky právní pomoci.   

 

Cena DMS je 30,- Kč, Nadace Naše dítě obdrží 28,50,- Kč.

 


Stav došlých DMS na Konto Naše dítě najdete zde.


Děkujeme Vám za Vaši podporu!  

Službu DMS provozuje Fórum dárců.


Dárcovská SMS

 

   

Spot 1

29.7.2008 14:20:45 Soubor ke stažení spot 1

Spot 2

29.7.2008 14:24:07 Soubor ke stažení spot 2

Spot 3

29.7.2008 14:24:39 Soubor ke stažení spot 3

 

ENCZ