Linka právní pomoci

Máte právní problém v oblasti vztahů mezi rodiči a dětmi, v oblasti pěstounské péče, osvojení dítěte, dítěte v ústavní výchově či si nevíte rady ohledně trestného činu spáchaného na dítěti?

Volejte Linku právní pomoci:

777 800 002

Na tomto čísle obdržíte každou středu v době od 14:00 do 18:00 hod. zdarma právní radu od zkušených právníků ohledně problému týkajícího se dítěte.Naši odborníci Vám poradí, jaké jsou možnosti řešení, kam se obrátit, či jak se zachovat v dané situaci.

Linka je určena pouze pro telefonické poradenství.

Své dotazy ohledně problému týkajícího se dítěte můžete také zaslat na e-mailovou adresu lpp@nasedite.cz.

Upozorňujeme, že telefonické dotazy mají přednost před dotazy zaslanými e-mailem, které tímto mohou být vyřizovány s delší časovou prodlevou. Děkujeme za pochopení.


Děkujeme advokátům Linky právní pomoci za jejich bezplatné poskytování odborné pomoci pro rodiny s dětmi v krizových životních situacích.

 

Cenné rady na Lince právní pomoci bez nároku na honorář poskytují JUDr. Lucie Trnková, JUDr. Eva MarvanováJUDr. Marie Myslilová, JUDr. Jitka Kučerová, JUDr. Markéta Vaňková, Ph. D., Mgr. David Strupek, Mgr. Zuzana Bělinová , JUDr. Hana Klímová, JUDr. Michaela Vosátková, Mgr. Andrea Vovesná. 

 

Pokud máte stížnosti a podněty týkající se zdravotní péče a lékařství, můžete se obrátit přímo na Kancelář ombudsmana pro zdraví na emailové adrese ochrance@ombudsmanprozdravi.cz. Pro podání stížnosti je potřeba stáhnout formulář, více na stránkách www.ombudsmanprozdravi.cz.

 

Exkluzivním zdrojem informací Linky právní pomoci je komplexní systém právních informací ASPI. 

 

 

Rozhlasový spot "Linka právní pomoci"

Soubor ke stažení Spot "Linka právní pomoci"

 

ENCZ