Sponzoři a patroni

Patron


 


Generální partner


 


Hlavní Partneři


 

  
 


    

 

   

 

        
 


      
 

    
 

    
 

       


Partneři


Ateliér Haškovec, spol. s.r.o.  


Česká advokátní komora 



Česká společnost AIDS pomoc, o.s. 



Europark Shopping Center, s.r.o. 




Havel, Holásek & Partners 


 

Inexco Argosy, s.r.o. 


 

Karlovarské minerální vody, a.s. 


 

MOL Retail Česká Republika, s.r.o. 

 

NG management 



ProTys, a.s. 
 

 


Věcné dary a služby



berolina CZ, s.r.o. 


 

Cattleya 




Coca - Cola Česká Republika, s.r.o. 




Dopravní podnik Hlavního města Prahy 


 

Eset software spol. s.r.o. 

 


Glamour, a.s. 

 


GTL, s.r.o. 
 



GTS Czech, s.r.o. 




JCDecaux, Městský mobiliář, spol. s.r.o. 




Kerio Technologies s.r.o. 




MAFRA 




Mindshare s.r.o. 




Robin OIL, s.r.o. 

 



Soukromé osoby
 

Děkujeme všem významným mecenášům z řad umělců a soukromých osob. 


Helena Vondráčková - patronka Nadace Naše dítě

Babiš Andrej, Ing. 

GroupM - zaměstnanci agentury

Kakaščík Zdeněk

Král Jiří 

Mareš Leoš 

 

Děkujeme všem pravidelným dárcům na Konto Naše dítě

 

Ahmad Abbadi
Petr Adamec
Miroslav Adámek
Tereza Antonová
Karolína Baborská
Martin Barnet
Miloš Barták
Tomáš Bartl
Zuzana Beinsteinová
Klára Belk
Libor Beneš
Vasyl Bentsa
Klára Bílá
Martin Blazek
Miloslav Blažek
Radek Boháč
Kateřina Boušová
Miroslav Brabec
Štěpán Brabenec
Martin Brož
Ondřej Březina
Michal Bucek
Petra Cackova
Jan Cagáň
Petr Cais
Kateřina Cajthamrová
Kateřina Cambalová
Ivana Capková
David Alfredo Castro
Pavlína Cipriánová
Iva Civínová
Petra Čekalová
David Černý
Martin Čevona
Zuzana Dittrichová
Veronika Doláková
Michaela Dolinová
Šárka Drahošová
Martina Ďurďovičová
Lenka Dvoracková
Daniela Dvořáková
Jana Dvořáková
Květoslava Dvořáková
Šárka Dvořáková
Martin Együd
Nikola Falářová
Miroslav Farkas
Hana Fellerová
Miroslava Filípková
Iva Fodorová
Jan Fojtík
Miroslav Františák
Michal Fridrich
Šárka Fröhlichová
Pavla Gajdová
Hana Glaserová
Ivana Grebeňová
Martin Hájek
Renata Hajná
Tomáš Hampejs
Jiří Hándl
Lukáš Havlík
Petr Havlík 
Petra Hegerová
Romana Heinrichová
Monika Hejrovská
Kateřina Hlaváčová
Vadim Hlavatý
Jiří Hlávka
Martin Hnízdil
Martin Holcr
Kateřina Honová
Jarmila Hostašová
Jana Hovancová
Zuzana Hubková
Jana Hýsková
Aleš Charvat
Radana Chourová
Milan Churáň
Dušan Chvatík
Martina Jabornikova
Milan Ján
Milan Ján
Anna Jánská
Hana Jirkalová
Michaela Jírů
Naděžda Juhaňáková
Petr Kadlec
David Kaiser
Marek Kalbáč
Martin Kanát
Šárka Kašková
Ivana Kavková
Tomáš Klíma
Petr Kňura
Jan Kohl
Martin Kohout
Vladimír Kohutiar
Miroslav Kokrda
Jan Kolář
Jan Komárek 
Jaroslav Konárek
Hana Konečná
Milan Koníček
Milan Kopecký
Irena Kopřivová
František Korbel
Michal Kosina
Filip Kotek
Milena Kotlanová
Jan Kovařík
Aneta Krauzová
Iva Krčmařová
Michal Krejčí
Marie Kubelová
Richard Kubík
Kateřina Kucínová
Iveta Kučerová
Jana Kučíková
Karel Kulich
Petra Kunderová
Bronislav Kvasnička
Hana Kytkova
Daniel Lang
Anna Lounková
Jan Malý
Jana Marková
Petr Martinů
Robert Matuška
Vojtěch Mazura
Katarina Michlová
Alexandra Mikešová
Kateřina Mikešová
Vlasta Miková
Kateřina Miler
Martin Miščík
Martin Moskalyk
Lenka Mostková
Gordana Nebeská
Hana Němcová
Jan Němec
Ladislav Němec
Eva Nepomucká
Dang Hong Nhung Nhung
Michal Nosek
Klára Nosková
Eva Nováková 
Josef Pátek
Petr Pernica
Jana Pešáková
Martin Pinkas
Naděžda Pizurová
Monika Pohančeníková
Tereza Pokorná
Pavla Porodová
Jan Pražák
Zuzana Procházková
Antonín Rafaj
Hana Reifová
Jiřina Reiterová
Tomáš Rosa
Jana Agnes Rubešová
Patrik Salinger
Maiya Satová
Martina Sebestová
Olga Scholzová Vídenová
Martina Schumanová
Radana Sikorová
Markéta Skovajsová
Olga Skůpová
Martina Skybová
Kateřina Slámová
Roman Slapnička
Miroslava Smejkalová
Jiří Smolař
Markéta Sojková
Zuzana Staňková
Ludmila Strnadová
Renáta Suková
Viktor Susnyak
Luboš Sýkora
Jana Sykorová
Petr Syrovátka
Marek Šajna
Martina Šebestová
Josef Šmiřák
Přemysl Špicar
Jana Šponerová
Pavlína Šrámková
Zuzana Šrámková
Karel Šrot
Dagmar Šubrtová
Martin Švec
Veronika Talijánová
Michal Toman
Radka Trávníčková
Simona Turková
David Tvrdý
Petra Urbanová
Helena Valentin
Jitka Vaňatová
Jana Varmužová
El. Vašková Furišová
Pavel Vávra
Velebilová Králová
Marcel Vodak
Jindřich Vogel
Kateřina Vokounová
Ondřej Vortel
Roman Voslar
Lenka Votypkova
Helena Vranková
Andrea Vyplelová
Ruslan Yarullin
Maksim Yurchenko
Marek Zatloukal
Petra Zelinská
Daniel Živocký
 
Svaz bytových družstev
ZR Games, s.r.o.
IPSOS s.r.o.
Traminal s.r.o.
 



Děkujeme členům správní rady a spolupracujícím advokátům za bezplatnou pomoc
 

Správní rada Nadace Naše dítě:

Ing. Marta Ptáčková

PaeDr. Jaroslava Jalovecká

Mgr. Martin Chalupský  

 

Dozorčí rada Nadace Naše dítě:

PhDr. Iva Chaloupková

Mgr. Kamil Čermák

doc. MUDr. Jan Janota, Ph.D. 
 

Advokáti Linky právní pomoci:

Mgr. Zuzana Bělinová

JUDr. Hana Klímová

JUDr. Jitka Kučerová

JUDr. Eva Marvanová

JUDr. Marie Myslilová

Mgr. David Strupek

JUDr. Lucie Trnková

JUDr. PhDr. Markéta Vaňková

JUDr. Michaela Vosátková  






 

ENCZ